اعلام تقویم آموزشی دانشگاه تهران، شروع کلاس ها از دوم شهریور

تقویم آموزشی دانشگاه تهران برای نیم سال اول و دوم سال تحصیلی 98-99 اعلام شد و بر این اساس کلاس های آموزشی این دانشگاه از دوم شهریورماه شروع می گردد.

اعلام تقویم آموزشی دانشگاه تهران، شروع کلاس ها از دوم شهریور

به گزارش خبرنگاران، براساس تقویم آموزشی سال تحصیلی سال 98-99 دانشگاه تهران، زمان ثبت نام دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال اول تحصیلی 98-99 از دوم شهریور ماه آغاز و تا نهم این ماه ادامه دارد. همچنین کلاس های آموزشی دانشجویان دانشگاه تهران برای نیمسال اول تحصیلی از 30 شهریور ماه آغاز می گردد و دانشجویان نیمسال دوم تحصیلی 97-98 تا تاریخ 31 شهریور ماه امسال فرصت دارند نسبت به دفاع سرانجام نامه های خود اقدام نمایند.

زمان حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه تهران برای نیمسال اول سال تحصیلی 98-99 از 13 مهر آغاز می گردد و این مهلت 15 این ماه سرانجام می یابد. ضمن اینکه امتحانات میان ترم دانشجویان نیز 18 آبان آغاز می گردد و تا 29 این ماه ادامه دارد.

بر اساس برنامه اعلام شده دانشجویان دانشگاه تهران در نیمسال اول تحصیلی بتوانند از 7 دی تا 9 این ماه نسبت به حذف اضطراری خود اقدام نمایند. همچنین کلاس های آموزشی دانشجویان این دانشگاه 18 دی ماه سرانجام و امتحانات نیمسال اول تحصیلی از 21 دی آغاز می گردد و تا دوم بهمن ادامه دارد.

همچنین ثبت نام کلاس های آموزشی دانشجویان دانشگاه تهران از برای نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99 از تاریخ 5 بهمن آغاز می گردد و این مهلت تا 10 این ماه ادامه دارد. ضمن اینکه کلاس های آموزشی این دانشجویان نیز از 12 بهمن جاری آغاز خواهد شد.

بنابر اعلام دانشگاه تهران حذف و اضافه دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99 از 26 بهمن آغاز می گردد و تا 28 این ماه ادامه دارد ضمن اینکه دانشجویان این دانشگاه تا 30 بهمن فرصت دارند نسبت به دفاع سرانجام نامه های خود اقدام نمایند.

بنابراین گزارش، امتحانات میان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی دانشجویان نیز از 16 فروردین سال 99 آغاز و تا 27 فروردین ادامه دارد. حذف اضطراری دانشجویان دانشگاه تهران برای نیمسال دوم تحصیلی از 30 اردیبهشت آغاز می گردد و تا اول خرداد ادامه دارد. امتحانات این دانشجویان نیز 24 خرداد آغاز و 4 تیر 99 سرانجام می یابد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعلام تقویم آموزشی دانشگاه تهران، شروع کلاس ها از دوم شهریور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام تقویم آموزشی دانشگاه تهران، شروع کلاس ها از دوم شهریور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید