افزایش صادرات کالا های چرم ایرانی به کشور های خارجی

حسین زاده با اشاره به نمایشگاه صنعت چرم گفت: هدف از این نمایشگاه میزان صادرات کالا های چرم ایرانی به کشور های خارجی است تا بتوانیم نقش صنعت چرم در صادرات غیر نفتی را پررنگ تر کنیم.

افزایش صادرات کالا های چرم ایرانی به کشور های خارجی

به گزارش ، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته گفت: این نمایشگاه در 14 هزار متر مربع برپا شده است و چهار سالن نمایشگاه میزبان غرفه های مرتبط با ششمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته است.

او به برگزاری همزمان این نمایشگاه با روز ملی صادرات اشاره کرد و گفت: فضای مناسبی در این رویداد در اختیار تولید کنندگان داخلی کیف، کفش و چرم قرار گرفته تا بتوانند میزان صادرات کالا های خود به کشور های خارجی را افزایش دهند و بتوانند نقش صنعت چرم در صادرات غیر نفتی را پررنگ تر کنند.

حسین زاده در ادامه با اشاره به درخشش فعالان این حوزه در نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت چرم و کفش در روسیه که شهریورماه برگزار گشت، اظهار کرد: حضور در نمایشگاه های خارجی این چنین فرصت ویژه ای برای فعالان صنعت چرم کشور را فراهم می کند تا حجم صادرات این صنعت را افزایش دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افزایش صادرات کالا های چرم ایرانی به کشور های خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش صادرات کالا های چرم ایرانی به کشور های خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید