بازیکنانم کم کاری نکردند، پدیده امشب جانانه بازی کرد

به گزارش وبلاگ دانیال، محمدرضا مهاجری شامگاه امروز پنج شنبه در نشست خبری بعداز بازی تیمش با پدیده شهر خودرو در جمع خبرنگاران حاضر شد و جوابگوی سوالات آنها شد.

بازیکنانم کم کاری نکردند، پدیده امشب جانانه بازی کرد

وی با تقدیر از بازیکنان تیمش گفت: امشب بازیکنانم خیلی کوشش کردند ولی یکسری عوامل باعث شد تا نتیجه نگیریم، پدیده هم امشب جانانه بازی کرد.

وی ادامه داد: به خاطر یک فصل کوشش به بچه های خودم و تماشاگران ماشین سازی خسته نباشید بگویم. یک طوری شاید بهتر از اینها می بودیم، اما نشد. می توانم بگویم هیچ کم کاری از طرف بچه های ما نبود و تمام کوشش شان کردند.

مهاجری گفت: یکسری از عوامل باعث شد که نتیجه لازم را کسب نکنیم. سعی می کنم واقع بین باشم اما چرا یک بار اشتباه داوری به نفع ما رقم نمی خورد. تیم مقابل ما هم 3 سال در آن مربیگری کردم و مقابل ما جانانه بازی کرد.

سرمربی ماشین سازی تبریز اضافه نمود: می خواستیم فوتبال جوانمردانه بازی کنیم اما بستر فوتبال جوانمردانه در ایران مطرح نیست.

وی با بیان اینکه در دیدار برابر پدیده داور اشتباه کرد که آن هم به ضرر ماست، گفت: بازیکنان تمام توانشان را گذاشتند اما بضاعت ما بیشتر از این نبود، زور ما به داور نرسید. در بازی برابر استقلال نیز داوری اشتباه کرد. در دقیقه 15 که بازی بدون گل بود، روی محسن یوسفی خطایی انجام شد که داور پنالتی نگرفت.

مهاجری با اشاره به اینکه فدراسیون باید طرحی نو در داوری ایجاد کند زیرا این شرایط خسته کننده است، گفت: برای داوران احترام زیادی قائلم اما این اشتباه های سریالی باعث شد انگیزه ما کم گردد.

وی با تاکید بر اینکه می خواستند انگیزه را در ما بکشند، اضافه نمود: با تیم هایی بازی داشتیم که در جهت قهرمانی بودند و تا حدودی هم پیروز شدند. امیدوارم قدرتمندتر ظاهر شویم.

وی با اشاره به اینکه مردم تبریز امروز خویشتن داری کردند که حرفی نزدند، گفت: مردم تبریز امروز جلوی خود را به خوبی گرفتند. وقتی در استقلال خوزستان بودم دیدم که به دلیل نتیجه نگرفتن، طرفداران به زمین ریختند و با زدن داور و مسئولان جواب آن ها را دادند که البته حق داشتند.

مهاجری با بیان اینکه دروازه بان پدیده چند واکنش خوب داشت اما گل بدی خوردیم، ادامه داد: از دخسوس به خاطر گلی که خورد تعجب کردم اما او مثل هفته قبل در چند بازی ما را نجات داد.

وی با تاکید بر اینکه ماشین سازی تیم بزرگی است، گفت: بازیکنانم امروز با همه توان بازی کردند و نگه داشتن انگیزه آنها کار سختی بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکنانم کم کاری نکردند، پدیده امشب جانانه بازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنانم کم کاری نکردند، پدیده امشب جانانه بازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید