برگزاری دوره آموزش مربی گری درجه 3 مهارت های عمومی و همگانی موتورسواری و گردشگری

به گزارش وبلاگ دانیال، به نقل از روابط عمومی کانون دنیا گردی و اتومبیل رانی، حسین اربابی مدیر عامل کانون با بیان این خبر گفت: این دوره آموزشی روزهای پنجشنبه 23 و آدینه 24 بهمن در دو بخش تئوری و عملی در استادیوم انقلاب کرج برگزار و با استقبال شرکت کنندگان روبرو شد.

برگزاری دوره آموزش مربی گری درجه 3 مهارت های عمومی و همگانی موتورسواری و گردشگری

او اضافه نمود: دوره های آموزشی مهارت عمومی و همگانی موتورسواری و اتومبیل رانی در سراسر کشور با هدف افزایش مهارت رانندگی، کاهش تصادفات درون و برون شهری و ترویج فرهنگ رانندگی ایمن برگزار می گردد.

اربابی بیان کرد: با توجه به نقش ارتقای دانش و مهارت رانندگان در کاهش احتمال تصادفات و سوانح رانندگی، در هر دوره به تناسب نیازسنجی های صورت گرفته، دوره های آموزشی امداد و نجات، اطفای حریق، گردشگری و طبیعت گردی و ... از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار می گردد.

برگزاری مسابقات موتور اندرو با موانع در ساوجبلاغ

همچنین به همت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با همکاری هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ و مشارکت حوزه اتومبیل رانی کانون دنیا گردی و اتومبیل رانی این استان، یک دوره مسابقات موتور اندرو با موانع برگزار گردید.

حسین اربابی مدیرعامل کانون دنیا گردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران، در مورد این مسابقات نیز گفت: با توجه به اهمیت توسعه صحیح و اصولی موتورسواری و حضور نوجوانان موتورسوار البرز در عرصه های ملی که نشان از انگیزه آنان دارد، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سعی بر گسترش امکانات و زیرساخت ها برای علاقه مندان به موتورسواری و اتومبیل رانی در تمامی کشور دارد.

مسابقات موتور اندرو به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پیست موتورسواری شهدای هیو شهرستان ساوجبلاغ برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات، قهرمانان و موتورسواران (بانوان و آقایان) حضور داشتند.

منبع: گردشبان

به "برگزاری دوره آموزش مربی گری درجه 3 مهارت های عمومی و همگانی موتورسواری و گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره آموزش مربی گری درجه 3 مهارت های عمومی و همگانی موتورسواری و گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید