بهترین گوشی هوشمند تاشوی دنیا را عرضه می کنیم، نه اولین!

به گزارش وبلاگ دانیال، ال جی اعلام نموده است که قصد دارد بهترین گوشی هوشمند تاشو و انعظاف پذیر بازارهای جهانی موبایل را معرفی و عرضه کند.

بهترین گوشی هوشمند تاشوی دنیا را عرضه می کنیم، نه اولین!

به گزارش خبرنگاران، به نقل از وب سایت phonearena، حدود یک سال است که غول های تکنولوژی همچون سامسونگ و هواوی از برنامه های خود برای معرفی و عرضه گوشی های هوشمند تاشو و انعظاف پذیر خبر داده اند.

از آنجا که بازار گوشی های هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شرکت های سازنده نیز با معرفی و افزودن قابلیت های جدید، دیگر نمی دانند باید برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان چه کار نمایند، به سمت گوشی های هوشمند تاشو و منعطف روی آورده اند تا شاید بتواند بازار راکد و بی تلاطم را رونق بخشد و تحولات عظیم و قابل توجهی را برای کاربران و شرکت های فراورینماینده موبایل به ارمغان بیاورد.

گزارش های ضد و نقیض بسیاری در خصوص عرضه و معرفی نخستین گوشی هوشمند تاشو و منعطف در فضای مجازی منتشر می گردد که هر یک نشان می دهد کدام یک از فراورینمایندگان موبایل در تلاشند تا نخستین محصول انعظاف پذیر را به بازارهای دنیای موبایل عرضه نمایند تا توجه عموم کاربران و سهامداران به سمت و سوی خود جلب نمایند.

سامسونگ پیش تر اعلام نموده بود که می خواهد گوشی هوشمند تاشوی خود را در اوایل سال آینده 2019 میلادی به بازارهای دنیای معرفی و عرضه کند و بسیاری از تحلیلگران برآورد نموده بودند که این محصول در نمایشگاه MWC 2019 رونمایی خواهد شد. از طرفی هواوی نیز که به نظر می رسد بزرگترین رقیب سامسونگ در عرضه چنین محصولی به شمار می رود، اعلام نموده است که تا قبل از انتها امسال 2018 میلادی نخستین گوشی تاشو و انعظاف پذیر خود را روانه بازارهای دنیای خواهد نمود و در این رابطه سراغ شرکت کره ای ال جی که یکی از بزرگترین و بهترین فراورینمایندگان نمایشگر در دنیا است، رفته تا بتواند گوشی های تاشوی خود را با کیفیت بهتر و مطمئن تری به فراوری و عرضه برساند.

حالا خود شرکت ال جی نیز به تازگی در گفت وگویی با گزارشگر وب سایت اندروید هدلاین اعلام نموده است که سالهاست بر روی ایده گوشی هوشمند با صفحه نمایش انعظاف پذیر کار نموده است و قصد دارد تنها بیک محصول بسیار با کیفیت و عالی را فراوری کند و به همین منظور هم هیچ تصمیمی برای ارائه و معرفی اولین گوشی تاشو در دنیا نداشته و ندارد.

بنابراین می توان دریافت که متخصصان شرکت ال جی با تلاشی مداوم و طولانی درصدد خلق یک محصول جدید، شگفت انگیز و در عین حال بدون عیب و ایراد هستند تا بتوانند به وسیله فروش آن سودآوری و درآمدزایی بالایی را کسب نموده و نظر خیل عظیمی از کاربران را به سمت و سوی خود جذب نمایند.

هرچند که این غول کره ای از مشخصات و جزئیات دقیق محصول موردنظر خود چیزی به زبان نیاورده است اما به نظر می رسد که ال جی برخلاف سایر رقبایش همچون سامسونگ، هواوی و زدتی ای عجله ای برای معرفی و عرضه گوشی هوشمند تاشو و منعطف ندارد، بنابراین انتظار می رود که ال جی می خواهد با رصد مشخصات دقیق و کیفیت نخستین گوشی های تاشو در دنیا که توسط رقبایش عرضه می گردد، به تکمیل و توسعه این محصول بپردازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهترین گوشی هوشمند تاشوی دنیا را عرضه می کنیم، نه اولین!" امتیاز دهید

3 کاربر به "بهترین گوشی هوشمند تاشوی دنیا را عرضه می کنیم، نه اولین!" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین گوشی هوشمند تاشوی دنیا را عرضه می کنیم، نه اولین!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید