تغییرات زیاد کار مربی را سخت می نماید، بازیکن استقلال باید عاشق باشد

اکبر کارگرجم در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: خریدهایی که تاکنون برای تیم استقلال اجرا شده خوب است و بازیکنان با کیفیتی جذب این تیم شده اند. اما آنچه که باعث نگرانی است، تعداد زیاد تغییرات است.

تغییرات زیاد کار مربی را سخت می نماید، بازیکن استقلال باید عاشق باشد

وی افزود: ثبات عامل بسیار مهمی در هر تیمی است. اما متاسفانه در دو سه سال گذشته در استقلال کمتر شاهد ثبات بوده ایم.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: به شخصه تمرینات استراماچونی را ندیده اما شنیده ام مربی با دیسیپلینی است که تمرینات خوبی طراحی و اجرا می نماید. امیدوارم در ادامه مراحل آماده سازی پیش فصل نیز اتفاقات خوبی بیفتد تا استراماچونی بتواند از توانایی هایش استفاده کند.

کارگرجم در مورد جدایی چند بازیکن بزرگ از این تیم گفت: بهترین تصمیم را مدیریت باشگاه گرفت که بازیکنی که دلش با این تیم نیست را نگه نداشت. استقلال تیم بزرگی است که میلیون ها طرفدار چشم شان به موفقیت این تیم دوخته شده و جدا از اینکه بازیکنان بزرگ باید در شان و شئونات خودشان پول بگیرند، دل بازیکن هم باید با تیم باشد.

کاپیتان سابق تیم استقلال در ادامه بیان داشت: استقلال جای ناز کردن بازیکن نیست و هیچ بازیکنی هرچقدر هم که بزرگ باشد نمی تواند برای این تیم ناز کند. بازیکن در کنار اینکه حق و حقوقش را هم از این تیم می گیرد، باید عاشق تیم باشد و با دلش برای آن بازی کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تغییرات زیاد کار مربی را سخت می نماید، بازیکن استقلال باید عاشق باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات زیاد کار مربی را سخت می نماید، بازیکن استقلال باید عاشق باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید