تمرکز اصلی پلیس بر نقاط آلوده و پرآسیب پایتخت، هیچ حاشیه امنی برای متخلفان وجود ندارد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ دانیال، فرمانده انتظامی پایتخت با تاکید بر تمرکز پلیس بر نقاط آلوده و پر آسیب شهر تهران، از برخورد قاطعانه با خرده فروشان موادمخدر و ارجاع آن ها به مقامات قضایی خبر داد.

تمرکز اصلی پلیس بر نقاط آلوده و پرآسیب پایتخت، هیچ حاشیه امنی برای متخلفان وجود ندارد خبرنگاران

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی وبلاگ دانیال، اظهار کرد: هیچ کجای پایتخت برای قانون گریزان امن نیست و به محض وقوع هر گونه جرمی متخلفان دستگیر و به مقامات قضایی ارجاع داده می شوند.

وی شرح داد: در حال حاضر تعداد دستگیری های خرده فروشان موادمخدر و حجم مواد کشف شده از آن ها نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی پایتخت تاکید کرد: تمرکز اصلی پلیس بر شناسایی و پاکسازی نقاط آلوه شهر تهران است اما این امر هرگز به مفهوم غفلت از نقاط دیگر و عدم رسیدگی به مسائل آن مناطق نبوده است.

پاکسازی حوزه استحفاظی کلانتری ها از لوث خرده فروشان موادمخدر!

سردار رحیمی گفت: طرح جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر و همچنین دستگیری خرده فروشان موادمخدر از مدتها پیش و به طور همزمان در دستور کار ماموران نیروی انتظامی در حوزه مبارزه با موادمخدر قرار گرفته است.

وی همچنین یادآور شد: هیچ نقطه ای از شهر تهران در اجرای عملیات های مرتبط با امنیت عمومی، استثنا نبوده است و طرح های مختلف نیروی انتظامی مثل طرح رعد، صاعقه و یا مواردی از این دست در سایر نقاط این کلانشهر اجرا می شود.

فرمانده انتظامی پایتخت شرح داد: یکی از اهداف اصلی طرحی مثل طرح رعد علاوه بر افزایش ارتقاء امنیت عموم اقشار مختلف مردم و پاکسازی حوزه استحفاظی کلانتری ها از لوث وجود قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تمرکز اصلی پلیس بر نقاط آلوده و پرآسیب پایتخت، هیچ حاشیه امنی برای متخلفان وجود ندارد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکز اصلی پلیس بر نقاط آلوده و پرآسیب پایتخت، هیچ حاشیه امنی برای متخلفان وجود ندارد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید