تهران گرم تر می گردد

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران طی امروز، از افزایش دمای هوا در تهران اطلاع داد.

تهران گرم تر می گردد

حسین شهبازی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه پیش بینی های انجام گردیده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی بعد ازظهر امروز (18 شهریور) است، اظهار کرد: برای برخی ساعات این روز وزش باد موثر به بزرگی 3 تا 5 متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی -جنوب غربی انتظار می رود.

وی ادامه داد: بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وزش باد در برخی ساعات امروز، افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه این شرایط طی فردا (19 شهریور) کما بیش ادامه دارد، اضافه کرد: در این روز برای برخی ساعات وزش باد موثر پیش بینی می گردد که به صورت موقت سبب افزایش نسبی غلظت ذرات معلق خواهد شد.

به گفته شهبازی، همچنین دمای هوا در پایتخت تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.

وی در انتها با بیان اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته تهران منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 77 در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون تهران نیز با شاخص میانگین 87 همچنان در شرایط سالم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تهران گرم تر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران گرم تر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید