ثبت نام 498 فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان

به گزارش وبلاگ دانیال، اولین آمار آثار متقاضی شرکت در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان اعلام شد.

ثبت نام 498 فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ دانیال به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، دبیرخانه این دوره از جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان خاطرنشان کرد: با انتها مهلت قانونی ثبت نام فیلم های ایرانی بخش های مختلف سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان در 15 شهریور 1399، 374 عنوان اثر ایرانی به جشنواره ارسال شده است.

از این تعداد، نام 197 فیلم کوتاه، 51 انیمیشن کوتاه، 93 وب سری، 21 فیلم بلند داستانی و 12 فیلم سینمایی و انیمیشن ایرانی در پرتال جشنواره ثبت شده است.

آخرین مهلت تحویل نسخه بازبینی به دبیرخانه جشنواره چهارشنبه 19 شهریور 1399 و آخرین مهلت تحویل نسخ اصلی فیلم های ایرانی پذیرفته شده، حداکثر تا سه شنبه اول مهر 1399 در نظر گرفته شده است.

همچنین تا به امروز 124 فیلم خارجی (انیمیشن و زنده) بلند و کوتاه از کشور های مختلف متقاضی حضور در جشنواره سی وسوم هستند و بنا بر فراخوان جشنواره، مهلت ارائه آثار در بخش بین المللی جشنواره سه شنبه 25 شهریور 1399 (15 سپتامبر 2020) به انتها خواهد رسید و آخرین مهلت ارسال نسخه اصلی فیلم در این بخش چهارشنبه 9 مهر 1399 (30 سپتامبر 2020) اعلام شده است.

دبیرخانه سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان بلافاصله پس از انتها مهلت قانونی شرکت در جشنواره، کار آنالیز آثار رسیده را شروع نموده و پس از تطبیق آثار با آیین نامه و مقررات اعلام شده (از نظر تاریخ ساخت، مدت زمان فیلم و عدم انتشار در سامانه های وی. او. دی تلویزیون یا اکران سینماها)، کار ارزیابی و انتخاب فیلم ها در بخش های مختلف شروع خواهد شد.

این دوره جشنواره، براساس توافق نامه سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان، و با عنایت به شیوع جهانی کووید-19، از 27 مهر لغایت 2 آبان 1399 (18 اکتبر لغایت 23 اکتبر 2020) به صورت مجازی و نمایش آنلاین، در قالب رقابتی در 2 بخش مسابقه سینمای ایران و مسابقه سینمای بین الملل به دبیری علیرضا تابش برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام 498 فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 498 فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید