جشنواره اقوام ایرانی در سرعین برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ دانیال، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری جشنواره اقوام ایرانی در شهرستان سرعین اطلاع داد.

جشنواره اقوام ایرانی در سرعین برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان با اعلام این بر توضیح داد: این جشنواره در راستای برنامه های جشنواره ملی زمستان بیدار و با هدف معرفی قابلیت های گردشگری، آداب و رسوم و سنن استان های مختلف برگزار می گردد.

او به حضور استان های مختلف در این جشنواره اشاره نمود و گفت: این جشنواره در روزهای 24 لغایت 28 دی ماه از ساعت 15 الی 17 در سالن فدک شهر گردشگری سرعین برگزار خواهد شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل از برگزاری موسیقی و آیین های اقوام ایرانی در این جشنواره اطلاع داد و گفت: همچنین این جشنواره با کاروان فرهنگی، ورزشی نشاط زمستانه همراه خواهد بود.

فلاحی اضافه کرد: بعد از برگزاری پیروز جشنواره زمستان بیدار در خلخال، گرمی و مشکین شهر در سلسله برنامه های این جشنواره، شهرستان سرعین پیش بینی شده است و در ادامه برنامه های متنوعی در سایر شهرستان ها پیش بینی خواهد شد.

او تاکید نمود: این جشنواره به شکل مردمی برگزار می گردد و بازدید عموم از رویدادهای آن آزاد است.

منبع: میراث آریا

به "جشنواره اقوام ایرانی در سرعین برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره اقوام ایرانی در سرعین برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید