خبرنگاران سرمربی تیم فوتبال سایپا: اهداف بزرگی در لیگ سال جاری دنبال می کنیم

به گزارش وبلاگ دانیال، اهواز - خبرنگاران - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در فصل جدید اهداف بزرگی را دنبال می کنیم و تلاشمان قرار دریافت در صندلی مناسبی از جدول است.

خبرنگاران سرمربی تیم فوتبال سایپا: اهداف بزرگی در لیگ سال جاری دنبال می کنیم

به گزارش وبلاگ دانیال ابراهیم صادقی چهارشنبه شب پیش از ملاقات با نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر فوتبال گفت: تیم حریف را به خوبی بررسی کردیم و نقاط ضعف و قوت آن را به خوبی می شناسیم.

وی با بیان اینکه نفت مسجدسلیمان تیم سختکوشی است و قطعا بازی سختی مقابل آنها داریم گفت: سعی می کنیم تیم منسجمی در لیگ باشیم. 2 ماه قبل از مسابقات تمرین را آغاز کردیم و خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم و انتظارمان از بازیکنان بیشتر است.

سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به اینکه امیدوارم در فصل جدید نتایج خوبی کسب کنیم اضافه نمود: در بازی فردا مجید علیاری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما خوشبختانه مصدومیت حسین ماهینی رفع شده است. سایر بازیکنان را در اختیار داریم و به دنبال حداکثر امتیاز هستیم.

وی با بیان اینکه خوشحالم که در مسجد سلیمان حضور داشته و می توانیم در این شهرستان بازی کنیم گفت: جای خالی طرفداران در این بازی محسوس است و امیدوارم هر چه زودتر این بیماری رفع گردد و بتوانیم شاهد حضور تماشاگران در استادیوم ها باشیم.

ملاقات تیم های نفت مسجدسلیمان و سایپا در هفته دوم رقابت های لیگ برتر از ساعت 16:35 روز پنجشنبه در مسجدسلیمان برگزار خواهد شد.

تیم های سایپا و نفت مسجدسلیمان هر 2 با یک امتیاز در مکان دهم و یازدهم جدول رده بندی قرار دارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرمربی تیم فوتبال سایپا: اهداف بزرگی در لیگ سال جاری دنبال می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی تیم فوتبال سایپا: اهداف بزرگی در لیگ سال جاری دنبال می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید