خبر بد برای طرفداران پرسپولیس و عیسی آل کثیر

به گزارش وبلاگ دانیال، با اعلام برنامه جدید لیگ برتر از سوی سازمان لیگ ، عیسی آل کثیر پس از انتها محرومیت تعداد بازی کمی برای سرخپوشان انجام خواهد داد و یازده بازی لیگ برتر را در خدمت سرخ ها خواهد بود.

خبر بد برای طرفداران پرسپولیس و عیسی آل کثیر

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دانیال، برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ به ضرر عیسی آل کثیر، مهاجم محروم قرمز ها خواهد بود. سازمان لیگ فوتبال ایران هفته گذشته برنامه جدید مسابقات لیگ برتر را خاطرنشان کرد و باشگاه پرسپولیس باید در ادامه مسابقات خود تا انتها هفته هجدهم و هفته سوم دور برگشت مسابقات به مصاف حریفان خود برود. شاگردان یحیی گل محمدی به ترتیب باید به مصاف سایپا، نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان بروند.

با توجه به محرومیت عیسی آل کثیر از همراهی پرسپولیس در مسابقات فوتبال و عدم همراهی این تیم در تمرینات تا 13 فروردین 1400 این بازیکن عملا در دور برگشت و سه هفته ابتدایی هم نمی تواند قرمز ها را همراهی کند تا پس از بازی نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا که نبود این بازیکن باعث شد تا شاگردان یحیی از رسیدن به جام قهرمانی باز بمانند، این مهاجم دور رفت مسابقات لیگ برتر و سه بازی از دور برگشت را هم از دست بدهد.

عیسی آل کثیر که به دلیل خوشحالی بعد از گل مقابل پاختاکور از هرگونه فعالیت فوتبالی تا 13 فروردین 1400 محروم است، علاوه بر از دست رفتن بازی پرسپولیس در لیگ برتر، آقای گلی لیگ بیستم و حضور در اردوی تیم ملی را به نوعی از دست داد.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات فوتبال سازمان لیگ خاطرنشان کرد بازی های لیگ برتر تا روز یکشنبه 17 اسفند و هفته هجدهم ادامه پیدا خواهد نمود و با توجه به فاصله ای که در این بین تا آغاز اردوی تیم ملی فوتبال هست اگر شرایط مهیا باشد شاید بازی های جام حذفی برگزار گردد.

مهدی در انتها گفت: با توجه به تقویم مسابقات و همچنین بازی های حساس تیم ملی در راه صعود به جام جهانی سعی کردیم دست مربیان تیم ملی برای برگزاری اردو از لحاظ زمانی باز باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خبر بد برای طرفداران پرسپولیس و عیسی آل کثیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد برای طرفداران پرسپولیس و عیسی آل کثیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید