دعوت فیلمساز مشهور آمریکایی از میشل اوباما برای رقابت با ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از هیل، مایکل مور فیلمساز و منتقد مشهور آمریکایی در مصاحبه ای جدید با شبکه ام اس ان بی سی گفت که تنها کاندیدایی که از توان به چالش کشیدن و شکست دادن دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا برخوردار است، میشل اوباما بانوی پیشین کاخ سفید است.

دعوت فیلمساز مشهور آمریکایی از میشل اوباما برای رقابت با ترامپ

وی در ادامه شرح داد: همه کسانی که اکنون این برنامه را تماشا می نمایند، می دانند که میشل اوباما یک آمریکایی محبوب است و او ترامپ را شکست خواهد داد.

به گفته مایکل مور، تنها راه برای برکناری ترامپ از قدرت شکست دادن وی [در انتخابات] است. اما پرسش اساسی این است که چه کسی می تواند ترامپ را شکست دهد؟.

این فیلمساز مشهور آمریکا در پاسخ به این پرسش گفت که چهار نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا- جو بایدن معاون پیشین ریاست جمهوری، سناتور الیزابت وارن، سناتور برنی سندرز و سناتور کامالا هریس- محتمل است ترامپ را شکست دهند؛ اما میشل اوباما قادر است بر ترامپ پیروز گردد.

مور با اشاره به تور میشل اوباما برای معرفی کتاب زندگینامه خود به نام شدن گفت: میشل اوباما صحنه را در اختیار می گیرد و بسیار قدرتمند و شایسته است.

با این حال، نام میشل اوباما در میان بیست نامزد دموکراتی که قصد دارند در انتخابات 2020 با ترامپ رقابت نمایند، به چشم نمی خورد. مایکل مور معتقد است چنانچه از میشل اوباما درخواست گردد در مقام ریاست جمهوری انجام وظیفه کند، او این کار را خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دعوت فیلمساز مشهور آمریکایی از میشل اوباما برای رقابت با ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت فیلمساز مشهور آمریکایی از میشل اوباما برای رقابت با ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید