دفاعیه بهاروند راجع به کیفیت پایین توپ های لیگ برتر

رئیس سازمان لیگ می گوید هیچ پرونده راکدی مربوط سازمان لیگ وجود ندارد و همه پرونده ها در حال پیگیری است.

دفاعیه بهاروند راجع به کیفیت پایین توپ های لیگ برتر

به گزارش خبرنگاران، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ درباره کیفیت برگزاری مسابقات لیگ برتر در دو هفته اخیر اظهار کرد: بازی تبریز بازی خوبی و با نظم خوبی برگزار شد و مشکل خاصی ایجاد نشد.

او درباره گیت های استادیوم آزادی و نارضایتی تماشاگران از گیت های این استادیوم گفت: مسائل استادیوم آزادی برطرف خواهد شد. ما بعد از مدت ها شروع به بهینه سازی این استادیوم کردیم و بعد از 3 ماه نمی توان انتظار داشت که تمام اشکالات استادیوم حل شود. اما نواقص موجود در آینده حل می شود.

بهاروند درباره توپ های فصل جدید لیگ برتر گفت: توپ هایی که خریدیم، استاندارد بوده و از شرکت معروفی گرفته شده است. ما یک سری توضیحات از شرکت مربوطه خواستیم و این مسائل را به مربیان گزارش خواهیم کرد اما بحثی که وجود دارد این است که توپ قبلی که ما در فصل گذشته آوردیم حدود 40هزار نسخه تقلبی آن روانه بازار شده است و الان به خاطر اینکه فکر کردند توپ های قبلی برای این فصل استفاده می شود، 40 هزار توپ روی دست شان مانده است و علیه این توپ جوسازی می کنند اما مربی و بازیکن حق دارند از توپ ایراد بگیرند و ما در حال بررسی هستیم.

او درباره عدم حضور آندره آ استراماچونی در نشست های خبری و غیبت مربیان در کنفرانس های مطبوعاتی گفت: سازمان لیگ بر حسب قوانین، جرایمی را برای عدم حضور مربیان در نشست خبری مد نظر قرار داده است و بعد پرونده آن به کمیته انضباطی می رود. در آیین نامه مسابقات پیش بنی شده که اگر مربی در نشست خبری حضور نداشته باشد، باید چقدر جریمه در مرتبه اول و دوم و بعد چه اتفاقاتی برای او بیفتد.

ریئس سازمان لیگ درباره عدم فیلم دریافت خبرنگاران در میکسدزون گفت: درباره اینکه خبرنگاران تا چه زمانی نمی توانند فیلم بگیرند با کمیته بازاریابی صحبت کنید.

او درباره مراسم برترین های لیگ برتر گفت: این مراسم از اینکه به نسبت سال گذشته خلاصه تر برگزار شد خیلی بهتر بود اما از اینکه دیر برگزار شد ناراضی هستم. صدا و سیما قرار بود این مراسم را برگزار کند اما مراسم دیر برگزار شد و پخش زنده ای هم وجود نداشت.

بهاروند درباره اینکه سازمان لیگ به هتل محل برگزاری مراسم برترین های لیگ بدهکار بوده است گفت: ما بدهکار نبودیم. بحث بر سر آنتن زنده تلوزیون بود که به ما ندادند و به خاطر این مراسم دیر برگزار شد. اصلا این امکان وجود دارد که شما 100 میلیون تومان در ساعت 5 بعد از ظهر بدهی را پرداخت کنی؟

او درباره سهمیه 10 درصد پرسپولیس در بازی مقابل تراکتور گفت: سهیمه پرسپولیس در این بازی زیاد بود اما تماشاگران پرسپولیس کمتر آمده بودند و سکو هم پر نشد.جایگاهی که در نظر گرفته شد می توانست پر شود.

رئیس سازمان لیگ درباره اینکه سال 97 برای سازمان لیگ چقدر آورده داشته است گفت: ما شفاف سازی کردیم و کتبا اعلام کردیم اما شک نکنید سال 97 بهترین سال فوتبال ما بوده است چون شرکت هایی که حق فوتبال را می خوردند نتوانستند کاری از پیش ببرند. ما هیچ پرونده راکد نداریم و پرونده هایی که اسپانسر فوتبال بودند و تبلیغات محیطی دست شان بوده در حال پیگیری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دفاعیه بهاروند راجع به کیفیت پایین توپ های لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاعیه بهاروند راجع به کیفیت پایین توپ های لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید