دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی با نماینده مردم استان مرکزی

به گزارش وبلاگ دانیال، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر حفاظت و نگهداری از آثار تاریخی در تمام نقاط کشور تاکید کرد.

دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی با نماینده مردم استان مرکزی

به گزارش خبرنگار وبلاگ دانیال، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز دوشنبه 17 دی 97 در دیدار با حجه الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، افزود: شهرها و روستاهای کشور دارای ظرفیت های بسیار زیادی است که باید برای رشد و رونق گردشگری از این پتانسیل ها استفاده شود.

او ادامه داد: راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی در نقاط مختلف کشور با استقبال گردشگران داخلی و خارجی روبرو بوده است و استان مرکزی نیز ظرفیت لازم برای افزایش این گونه اقامتگاه ها را دارد.

همچنین حجه الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت های شهرهای استان مرکزی در حوزه گردشگری، گفت: خوشبختانه راه اندازی اقامتگاه های بومگردی در استان مرکزی رونق گرفته است و ما خواستار حمایت سازمان میراث فرهنگی برای تسریع روند اجرایی فعالیت های سرمایه گذاران این بخش هستیم.

او شرح داد: حضور سرمایه گذاران در حوزه گردشگری بی تردید رشد و رونق این حوزه را در استان مرکزی به دنبال خواهد داشت، شهرهای نراق، محلات و دلیجان از جمله نقاطی هستند که با دارا بودن آثار تاریخی فراوان و جاذبه ةای طبیعی بسیار، می توانند به قطب گردشگری تبدیل شوند.

منبع: میراث آریا

به "دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی با نماینده مردم استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی با نماینده مردم استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید