ساری: باید مراقبت فرانکفورت باشیم، کانته شاید به فینال برسد

سرمربی چلسی می گوید بازی برابر آینتراخت فرانکفورت اصلا آسان نیست و شاگردانش باید به خوبی مراقب این حریف باشند.

ساری: باید مراقبت فرانکفورت باشیم، کانته شاید به فینال برسد

ساری: باید مراقبت فرانکفورت باشیم، کانته شاید به فینال برسد

چلسی پس از تساوی یک - یک در دیدار رفت در خانه آینتراخت فرانکفورت شانس بهتری برای رسیدن به فینال لیگ اروپا دارد اما سرمربی ایتالیایی چلسی به خوبی می داند که عبور از سد این حریف آلمانی راحت نخواهد بود.

مائوریتزیو ساری در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: فردا شب این شانس را داریم تا به فینال لیگ اروپا رفته و یک جام در این فصل کسب کنیم، پس احمقانه است اگر آرام باشیم و با خیال راحت برابر فرانکفورت حاضر شویم. من فکر می کنم ما به هدف باشگاه در این فصل رسیده ایم و از این بابت شاد هستیم. حالا رقابت های دیگری پیش رو است و هدف ما رسیدن به فینال و قهرمانی در لیگ اروپا است.

وی ادامه داد: در دیدار رفت متوجه شدیم که بازی کردن برابر فرانکفورت آسان نیست زیرا آنها حریفی هجومی هستند و به دنبال فضاها خواهند بود و به همین دلیل این دیدار راحت نیست. شما باید در مرحله نیمه نهایی برابر یک تیم قدرتمند بازی کنید و قطعا شرایط سخت است. من مطمئن هستم فرانکفورت فردا در بهترین شرایط واقع شده است و ما باید مراقب باشیم.

ساری درباره شرایط مصدومیت هافبک فرانسوی نیز اضافه نمود: انگولو کانته از ناحیه همسترینگ مشکل داشت که گرچه چندان جدی نیست، اما او نیاز به چند هفته استراحت خواهد داشت. ما تلاش خود را خواهیم کرد که کانته به بازی فینال برسد، اما من از رخ دادن این موضوع هم مطمئن نیستم.

منبع: ایران ورزشی

به "ساری: باید مراقبت فرانکفورت باشیم، کانته شاید به فینال برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: باید مراقبت فرانکفورت باشیم، کانته شاید به فینال برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید