سانداکاران ایران رقبای خود را شناختند

به گزارش خبرنگاران، این دوره از مسابقات صبح فردا دوشنبه 28 مردادماه به میزبانی برونئی شروع می گردد. بر این اساس، مراسم وزن کشی و قرعه کشی مسابقات امروز برگزار گردید تا ووشوکاران کشورمان حریفان خود را بشناسند.

سانداکاران ایران رقبای خود را شناختند

در بخش ساندا و رده سنی نوجوانان یونس شهرکی در وزن 45- کیلوگرم در نخستین مبارزه با ووشوکاری از اندونزی رقابت دارد.در وزن 52- کیلوگرم آرین افراز به دیدار نماینده هنگ کنگ می رود و سپس با هند مصاف می دهد. سهیل موسوی نیز در وزن 56- کیلوگرم با رقیبی از چین پیکار می نماید.

در رده سنی جوانان نیز علی ظفری در وزن 52- کیلوگرم در گام نخست با ماکائو رو به رو می گردد و در صورت پیروزی به دیدار حریفی از قرقیزستان می رود.در وزن 56- کیلوگرم مهدی اکبری سانداکاری از کره جنوبی را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به مصاف رقیب هندی می رود. در وزن 65- کیلوگرم سیدمهدی رضوی با رقیبی از چین تایپه رو به رو می گردد و سپس برنده چین و هند را پیش روی دارد. قرنی ابراهیمی در وزن 70- کیلوگرم با حریفی از اردن و حسن لطفی هم در وزن 80- کیلوگرم در گام نخست به مصاف نماینده چین خواهد رفت.

در بخش دختران و در رده سنی جوانان آیدا حیدری در وزن 52- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، با برنده چین و هنگ کنگ رو در رو خواهد شد. در وزن 56- کیلوگرم مهراسا عبدالهی در دور نخست استراحت دارد و سپس با ویتنام مصاف می دهد.

این رقابتها صبح فردا شروع می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سانداکاران ایران رقبای خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانداکاران ایران رقبای خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید