سرمربیان فعلی و آینده والیبال آرژانتین در نشست خبری

سرمربیان فعلی و آینده تیم ملی والیبال آرژانتین در یک نشست خبری مشترک شرکت خواهند کرد.

سرمربیان فعلی و آینده والیبال آرژانتین در نشست خبری

به گزارش خبرنگاران، , وزارت ورزش کشور آرژانتین، ظهر روز پنجشنبه میزبان نشست مشترک خولیو ولاسکو و مارسلو مندس، سرمربیان فعلی و آینده تیم ملی والیبال آرژانتین خواهد بود.

خولیو ولاسکو، پس از 4 سال حضور در تیم ملی والیبال آرژانتین، گفت که مسابقات قهرمانی جهان 2018، آخرین حضور او به عنوان سرمربی تیم ملی کشورش است و به دلایل شخصی قادر به ادامه همکاری با فدراسیون والیبال آرژانتین نیست. مسئولان آرژانتینی هم بلافاصله دست به کار شدند و به دنبال بهترین و نزدیک ترین گزینه ممکن یعنی مارسلو مندس رفتند. او از 9 سال قبل راهنمایی تیم سادا کروزیرو برزیل را بر عهده دارد.

مندس برنامه 6 ساله ای را تقدیم فدراسیون والیبال کشورش کرد تا تیمی قدرتمند را برای المپیک 2020 توکیو و مهم تر از آن 2024 پاریس مهیا کند. او در این مورد گفت: سرمربیگری تیم ملی آرژانتین، یک رویا برای من بود. می خواهم در ارتقای سطح ملی پوشان کشورم، سهیم باشم و آنها را به المپیک برسانم.

مارسلو مندس یکی از گزینه های راهنمایی تیم ملی والیبال ایران بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
اخبار و مقالات مرتبط با "سرمربیان فعلی و آینده والیبال آرژانتین در نشست خبری"

رئیس فدراسیون فوتبال عربستان برای آماده کردن خود برای ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا از سمت خود استعفا داد. موضوعی که در صورت تحقق، زنگ خطر جدی برای فوتبال ایران خواهد بود.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، آرش وکیلی با بیان اینکه اولین تیمی بودیم که به محل بازی های آسیایی رسیدیم،گفت: از فدراسیون والیبال جای تقدیر دارد که زودتر به محل بازی ها آمدیم تا با شرایط آب و هوایی عادت کنیم.

سرمربی اینتر بعد از شکست برابر ساسولو اعتراف کرد که تیمش بازی خوبی را به نمایش نگذاشت.

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم به صحبت های معاون ورزشی باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

به "سرمربیان فعلی و آینده والیبال آرژانتین در نشست خبری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با سرمربیان فعلی و آینده والیبال آرژانتین در نشست خبری

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید