شرایط اقتصادی سخت فوتبال عراق و احتمال بالای جدایی کاتانتس، مربی داخلی روی نیمکت حریف ایران

به گزارش وبلاگ دانیال، یک منبع مطلع در کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق از انتها همکاری با سرمربی اسلوونیایی تیم ملی این کشور اطلاع داد.

شرایط اقتصادی سخت فوتبال عراق و احتمال بالای جدایی کاتانتس، مربی داخلی روی نیمکت حریف ایران

به گزارش وبلاگ دانیال، پایگاه خبری شفق نیوز عراق به نقل از یک منبع مطلع در کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق، نوشت که سرچکو کاتانتس سرمربی تیم ملی این کشور روز شنبه به کمیته عادی سازی اعلام نموده است که به خاطر عدم دریافت مطالبات خود، با عراقی ها برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال این کشور همکاری نخواهد کرد. این کمیته هنوز تصمیمی نگرفته و سرمربی نو را انتخاب ننموده است.

این منبع مطلع بعلاوه گفت: اسامی مربیان زیادی میان کمیته فنی و هیئت رئیسه کمیته عادی سازی، برای راهنمایی تیم ملی عراق آنالیز شده است. در خاتمه این هفته یا ابتدای هفته آینده توافقی با یکی از مربیان صورت می گیرد که این مربی، داخلی خواهد بود.

عضو کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق با اشاره به مسائل اقتصادی شدید فوتبال این کشور توضیح داد: شرایط بسیار دشواری را به خاطر عدم دسترسی به حدود هفت میلیارد دینار بودجه دولت عراق سپری می کنیم که درخواست پرداخت این مبلغ را هم ارائه نموده ایم. میروسلاو سوکوپ سرمربی تیم امید عراق و جان ویتل مدیر فنی کمیته عادی سازی هم هنوز پولی دریافت ننموده اند.

بعلاوه باسیل کورکیس مدیر تیم ملی عراق هم در این باره گفت: کاتانتس به من اعلام نموده که مأموریتم با تیم ملی عراق به خاتمه رسیده است و من تا حل مسائل برنمی گردم.

تیم ملی عراق در دور خاتمهی انتخابی جام جهانی 2022 قطر با تیم های ایران، کره جنوبی، امارات، سوریه و لبنان همگروه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شرایط اقتصادی سخت فوتبال عراق و احتمال بالای جدایی کاتانتس، مربی داخلی روی نیمکت حریف ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اقتصادی سخت فوتبال عراق و احتمال بالای جدایی کاتانتس، مربی داخلی روی نیمکت حریف ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید