شهرک سینمایی انتظار می کشد!

شهرک سینمایی که مدتی پیش میزبان پروژه های تلویزیونی زیادی بود، این روزها خلوت تر شده و منتظر پروژه های جدیدی است که به زودی برای تصویربرداری به شهرک می آیند.

شهرک سینمایی انتظار می کشد!

کمال فیض آبادی - مدیر مجموعه شهرک سینمایی غزالی - در گفت وگویی با خبرنگاران درباره پروژه هایی که این روزها در شهرک سینمایی مشغول به کار هستند، اظهار کرد: در حال حاضر دو سریال تلویزیونی حکایت های کمال به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی و نفوذ به کارگردانی جواد شمقدری در حال تصویربرداری هستند و همچنین مسابقه پنج ستاره و چند برنامه کودک نیز در شهرک حضور دارند. عوامل فیلم سینمایی تختی نیز برای تصویربرداری در شهرک در رفت و آمد هستند.

او همچنین اظهار داشت: به زودی پروژه های تلویزیونی جدید قرار است به شهرک بیایند، ولی چون هنوز در شهرک حاضر نشده اند، نمی توانم اسامی آنها را بیان کنم.

به گزارش خبرنگاران، سریال حکایت های کمال که در شهرک سینمایی که لوکیشنی جدید ساخته و به گفته مدیر شهرک های تلویزیونی از جمله لوکیشن های ماندگار این مجموعه نیز محسوب می گردد، در 150 قسمت در حال فراوری است.

مریم سعادت، نگار عابدی، حمید لولایی، یوسف صیادی و سولماز غنی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند که کوشش می نماید از نگاه نوجوانی به نام کمال که قهرمان داستان است، حال و هوای دهه چهل را روایت کند.

سریال نفوذ نیز به کارگردانی جواد شمقدری و با بازی صالح میرزا آقایی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، جلیل فرجاد، علیرام نورایی و احمد نجفی برای پخش در دهه فجر این روزها در شهرک سینمایی در حال فراوری است.

این مجموعه تلویزیونی دیوار سفارت آمریکا را در مقیاس 100 در 80 متر در شهرک سینمایی ساخته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شهرک سینمایی انتظار می کشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرک سینمایی انتظار می کشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید