عکاسی که دنیا غوطه ور را ثبت کرد، نظر مارگارت اتوود

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایشگاه عکس آلدو سلوچی عکاس ایتالیایی با عنوان دنیا غوطه ور با همکاری خانه هنرمندان ایران و سفارت ایتالیا در ایران 17 تا 27 فروردین در گالری ممیز خانه هنرمندان ایران برپا می گردد.

عکاسی که دنیا غوطه ور را ثبت کرد، نظر مارگارت اتوود

در این نمایشگاه آلدو سلوچی 15 عکس را که گزیده ای از چهار مجموعه است در معرض دید مخاطبان قرار می دهد.

سلوچی طراحی و نقاشی را از کودکی شروع کرد و در کنار هنر به ورزش های دریایی و غواصی علاقه دارد. آب همیشه جذابیت خاصی برای او داشته است و از این عنصر در آثارش به شکلی بدیع و شاعرانه استفاده می نماید. الدو در آثارش آب را از بستر اصلی اش جدا نموده و به جزییات هندسی و سیالیت آن توجه نموده است. او در عکس های خود فرم های زیبا و درخشانی از آب را به نمایش می گذارد. سلوچی که مجذوب دنیای عکاسی و ویرایش کامپیوتری عکس است با آثار خود به شکلی تاثیرگذار، خودجوش و خارج از هرگونه قاعده با مخاطب ارتباط برقرار می نماید.

مارگارت اتوود شاعر و نویسنده کانادایی درباره عکس های او می گوید: آب هر دو عنصر حیاتی و اسرار آمیز است، اسرار را پنهان می نماید، آن را سازگار می نماید. به طور مشابه، زندگی هنرمند شکل می گیرد و به خود اجازه می دهد تا با این تصاویر مفهومی و رویایی شکل بگیرد.

سلوچی نمایشگاه های انفرادی متعددی را در ایتالیا برگزار نموده است و آثار وی در مجموعه های شخصی متعددی نگهداری می شوند.

نمایشگاه عکس آلدو سلوچی آدینه 17 فروردین ساعت 17 در گالری ممیز خانه هنرمندان ایران افتتاح می گردد و تا 27 فروردین میزبان علاقه مندان است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عکاسی که دنیا غوطه ور را ثبت کرد، نظر مارگارت اتوود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکاسی که دنیا غوطه ور را ثبت کرد، نظر مارگارت اتوود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید