لحظات برتر روز دوشنبه

به گزارش وبلاگ دانیال، تصاویری برگزیده از لحظات و اتفاقات مهم 24 ساعت اخیر را اینجا ببینید.

لحظات برتر روز دوشنبه

به گزارش وبلاگ دانیال، تصاویر برگزیده روز به انتخاب گاردین:

کامبرون-کاستیوی بلژیک. پارک پایری دایزی که اخیرا به دلیل زاد و ولد پنگوئن ها به شدت مورد توجه قرار گرفته است. جمعیت این پرندگان در دوران قرنطینه در این پارک زیادتر شده است.

آمادگی لحظه به لحظه توکیو برای المپیک. اینجا جایگاهی برای تست روزانه کرونا از ورزشکاران، مربیان و سایر دست اندرکاران المپیک است. روزانه حداقل 600 تست کرونا اخذ خواهد شد.

مولسی در بریتانیا. یک نمایشگاه خاص که البته به صورت دائمی در یک باغ برگزار می شود. این باغ تهدیدهای ناشی از بهره برداری و تخریب منابع طبیعی کره زمین را نشان می دهد. در تصویر بقایای یک هواپیمای سقوط کرده به نمایش درآمده است.

لائورل فیلیپین. فعالیت دهانه آتشفشانی در پس زمینه رویت می شود.

گورنو-آلتایسک در روسیه. برگزاری رقابت های رالی در منطقه ها صعب العبور. این رقابت ها از مغولستان آغاز شده و در روسیه خاتمه می پذیرد.

بمبئی هند. کارکنان درمانی یک بیمارستان در پی دریافت هشدار جهت فسخ قرارداد به دلیل مسائل مالی مقابل این بیمارستان دست به اعتراض زده اند.

آتامی ژاپن. شرایط این شهر چند روز بعد از یک رانش زمین هولناک.

خویشاوندان و دوستان جاناتان و ادواردو ، دو جوانی که در هنگام درگیری ادعایی بین پلیس و اعضای جنایت سازمان یافته کشته شدند ، در مراسم تشییع جنازه آنها در آماتلان دو لس ری حضور داشتند.

تخریب عمدی به جای مانده ساختمان آسیب دیده فلوریدا چند روز بعد از فروپاشی. این تصمیم برای این گرفته شد برای افرادی که آنجا کار می کنند هیچ خطری وجود نداشته باشد.

سانتیاگو؛ مرکز شیلی. اعتراضات ضددولتی در مقابل مجلس.

سربازان کماندوی نیروهای ویژه آلمان (KSK) در حین تمرین در ترولنهاگن

منبع: جام جم آنلاین

به "لحظات برتر روز دوشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظات برتر روز دوشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید