مدل موی چتری به سبک ستاره های هالیوود

خبرنگاران - ترجمه از پردیس بختیاری: یکی از مدل مو هایی که به تازگی مد شده و ستاره های هالیوود هم علاقه زیادی به آن نشان داده اند، مدل موی چتری ست. شاید فکر کنید که این مدل مو تنها یک حالت بیشتر ندارد، اما اگر در ادامه مطلب همراه مان باشید می بینید که حتی به این مدل هم می توانید تنوع زیادی دهید. برای ایده دریافت، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

مدل موی چتری به سبک ستاره های هالیوود

زویی دشانل، بازیگر و خواننده هالیوودی، استاد چتری پرپشت است. البته این مدل برای خانم هایی خوب است که مو های پر پشت با تار هایی ضخیم دارند. اگر شما هم دوست دارید که چتری هایتان توی چشم باشد، این مدل انتخاب خوبی برایتان خواهد بود. بهتر است که با این مدل چتری، موهایتان را باز کنید تا پرپشتی آن از روبه رو توی ذوق نزند.

اگر شما جزو آن دسته از خانم هایی هستید که مدام موهایتان را می بندید و حوصله رسیدگی به آن را ندارید، چتری می تواند جذابیت زیادی به صورت شما بخشد. برای این مدل مو حتما لازم نیست که مو هایی پرپشت و ضخیم داشته باشید، فقط کافی ست کمی از دو طرف موهایتان را که از چتری بلندتر است، باز بگذارید تا تمرکز تا حدودی از روی چتری شما برداشته و تعادل در صورت تان حفظ گردد.

یکی از مدل های چتری که سال جاری مد شده، مدلی ست که شما در آن باید مو های پیشانی تان را دقیقا تا روی ابروهایتان کوتاه کنید. این مدل به فرم صورت هایی، چون جسیکا بیل می آید. از آنجا که این مدل مو پیشانی شما را به طور کامل می پوشاند، تاکید بیشتری را روی اجزای صورت تان می گذارد.

چتری کوتاه نیز اخیرا در میان ستاره های هالیوود مد شده است. به عکس های، اما واتسون نگاه کنید، او نیز به این مدل چتری، که چتری بچه گانه نام گرفته، علاقه دارد. این مدل برای افرادی که پیشانی بلندی دارند، پیشنهاد می گردد. علاوه بر آن، همانطور که از نامش پیداست چهره شما را جوان تر نشان می دهد و به اصطلاح baby face می نماید.

زمانی که صحبت از چتری می گردد، همه ما فکر می کنیم که حتما باید مو های پیشانی مان را صاف و به سمت پایین شانه کنیم، در حالی که شما می توانید مدل های گوناگونی به آن دهید. به عنوان مثال چتری تان را از وسط فرق باز کنید و به دو سمت پیشانی تان شانه کنید.

اگر چتری های شما کمی بلند شده، می توانید فرق کج بگیرید. ابن مدل به اکثر خانم ها می آید. تنها کاری که باید برای موهایتان بکنید، این است که پس از حمام کمی واکس به آن بزنید تا سنگین شده و به حالت کج روی پیشانی تان قرار گیرد.

اگر چتری های شما پرپشت است، این مدل می تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. البته در این مدل مو، مو های شما نباید لخت باشد، چون نمی توانید به خوبی به آن حالت دهید. کافی ست مقداری از چتری هایتان را به سمت بالا و باقی را به دو طرف صورت تان شانه کنید. حجمی که این مدل به موهایتان می دهد، بر زیبایی تان خواهد اضافه کرد.

اگر جرات کوتاه کردن موهایتان را دارید، مدل پیکسی با چتری بلند می تواند مدل جذابی باشد. با این مدل، استخوان های گونه شما برآمده شده و بیشتر به چشم می آید که خود بر زیباتر شدن شما تاثیرگذار خواهد بود.

برای خانم هایی که مو هایی حالت دار و تا روی شانه دارند، این مدل چتری که به طور تکه ای کوتاه شده، انتخاب خوبی خواهد بود. سعی کنید با حالت دهنده های مو، موهایتان را به طور نامرتب مدل دهید تا با استایل چتری تان جور در آید.

اگر موهایتان تا روی شانه و همچنین صاف و لخت است، می توانید چتری هایتان را تا زیر ابرو و به صورت یک دست کوتاه کنید. این مدل عروسکی برای دختران نوجوان و جوان مناسب تر است تا خانم هایی که در سنین بالاتر هستند.

شاید فکر کنید که چتری تنها برای خانم هایی که مو های صافی دارند، مناسب است، اما حتی اگر مو های فری دارید هم می توانید این مدل مو را امتحان کنید. البته باید کمی موهایتان را پایین تر از ابروهایتان بزنید تا زمانی که فر می خورد و بالا می رود، کوتاه و غیر طبیعی به نظر نرسد.

منبع: womansday

منبع: برترین ها

به "مدل موی چتری به سبک ستاره های هالیوود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل موی چتری به سبک ستاره های هالیوود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید