نعمتی: 6 هزار پیشنهاد بودجه ای ارائه شده است

به گزارش وبلاگ دانیال، سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که 6 هزار پیشنهاد بودجه ای از سوی نمایندگان ارائه شده که با این روند آنالیز بودجه یک ماه به طول می انجامد.

نعمتی: 6 هزار پیشنهاد بودجه ای ارائه شده است

به گزارش وبلاگ دانیال، بهروز نعمتی در جمع وبلاگ دانیال گفت: با توجه به این که بالغ بر 6 هزار پیشنهاد بودجه ای از سوی نمایندگان وجود دارد و اختیاراتی که آئین نامه برای ارائه پیشنهادات به نمایندگان داده است، زمانی بیش از حد معمول برای آنالیز بودجه احتیاج است.

وی اضافه کرد: در سال های گذشته آنالیز بودجه حدوداً سه هفته به طول می انجامید اما با وجود این پیشنهادات و روند فعلی آنالیز بودجه بیش از یک ماه به طول می انجامد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: امروز تعدادی از نمایندگان پیشنهاد کردند که تعداد شیفت های آنالیز بودجه را به سه شیفت افزایش دهیم که نمایندگان در رأی گیری استمزاجی با آن موافقت کردند و بر این اساس شیفت سوم بعد از نماز مغرب و عشاء تا ساعت 20 و 30 دقیقه ادامه خواهد داشت.

به گفته نعمتی، آنالیز بودجه در سه شیفت تا انتها رسیدگی به لایحه بودجه سال 98 کل کشور ادامه خواهد یافت.

وی گفت: تمام کوشش ما این است که قبل از موعد مقرر آنالیز بودجه را به اتمام برسانیم زیرا شورای نگهبان هم برای آنالیز این مصوبات 10 روز زمان احتیاج دارد البته آنان قول داده اند که همزمان با آنالیز این لایحه در مجلس، نسبت به رسیدگی آن در شورای نگهبان اقدام نمایند.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در پاسخ به سوالی درباره احتمال آنالیز و تصویب بودجه یک دوازدهم گفت: بعید است چنین اتفاقی رخ دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نعمتی: 6 هزار پیشنهاد بودجه ای ارائه شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: 6 هزار پیشنهاد بودجه ای ارائه شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید