کادرفنی امید باید تقویت گردد، روند شکست های قبلی را درپیش گرفته اند

به گزارش وبلاگ دانیال، عباس چمنیان در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره باخت های تیم فوتبال امید ایران در بازی های تدارکاتی مقابل ازبکستان گفت: این تیم همان رویه سابق را پیش می رود که نتیجه اش هم معین است؛ تیمی که بیش از چهل سال است حسرت حضور در المپیک را دارد. به نظرم اردوهای تیم ملی منسجم نیست و در این ارتباط یک از هم گسیختگی وجود دارد.

کادرفنی امید باید تقویت گردد، روند شکست های قبلی را درپیش گرفته اند

چمنیان که سال ها سابقه راهنمایی تیم های پایه فوتبال ایران را عهده دار بود درباره برنامه ریزی اجرا شده در راستای نتیجه گیری تیم امید گفت: تیم امید به هیچ وجه قابلیت لازم را ندارد. این تیم شرایط یک اتحاد لازم را ندارد. با وجود اینکه فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک حمایت خوبی داشته اند اما روند خوبی برای تیم امید در نظر گرفته نشده است که باید به نحوه برگزاری اردوهای تیم و چگونگی ایجاد هماهنگی و همدلی بین بازیکنان بیشتر توجه کرد.

چمنیان درباره روند فعلی تیم امید توضیح داد: به هر حال این تیم با هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال و نظارت آنها در اختیار حمید استیلی قرار گرفته که تجارب فنی و مدیریت زیادی دارد. باید از ظرفیت های او استفاده کاربردی لازم گردد. کار کردن در تیم امید بسیار متفاوت تر از هر رده سنی است. بازیکن باید مدام زیر نظر باشد تا با اردوهای منسجم و منظم در یک ساختار متحد و معین قرار بگیرد.

وی درباره رقبای ایران در قاره آسیا اضافه نمود: تیم ها با آمادگی کامل می آیند و شما می بینید مدعیان فوتبال در رده های پایه بسیار بیشتر از قبل شده است. ستاره های تیم امید زیاد هستند اما باید در قالب یک تیم پیروز شوند.

چمنیان درباره حضور امید نمازی به عنوان دستیار فرهاد مجیدی در کادر فنی تیم امید گفت: نمازی تجارب خوبی برای تزریق به تیم دارد اما به نظرم این کادر هنوز هم خیلی خلوت است و باید تقویت گردد. تیمی که می خواهد به المپیک برود باید کادر فنی قدرتمندی داشته باشد. با وجود آقای نمازی در کنار فرهاد مجیدی باید باز هم آنالیزورهای خوبی در اختیار تیم امید قرار بگیرد. آنها باید جزئیات بازیکنان خودی و حریف را به سرمربی بدهند تا شناخت لازم کسب گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کادرفنی امید باید تقویت گردد، روند شکست های قبلی را درپیش گرفته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کادرفنی امید باید تقویت گردد، روند شکست های قبلی را درپیش گرفته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید