2 بازی محبت آمیز تیم ملی والیبال ایران با بلغارستان قبل از انتخابی المپیک

سرپرست تیم ملی والیبال ایران بیان کرد که پیش از اعزام ملی پوشان به رقابت های انتخابی المپیک، شاگردان کولاکوویچ دو دیدار محبت آمیز را با بلغارستان برگزار می نمایند.

2 بازی محبت آمیز تیم ملی والیبال ایران با بلغارستان قبل از انتخابی المپیک

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی مردان ایران درباره برنامه تمرینی و اردوهای تیم ملی گفت: اردوی تیم ملی والیبال بعد از استراحت کوتاه کولاکوویچ به بازیکنان، از سه شنبه بعدازظهر شروع خواهد شد و نفراتی که در تیم حضور داشتند به اردو خواهند آمد. مدت کوتاهی برای تمرین و ریکاوری در اختیار داریم و باید سریع برای انتخابی المپیک آماده شویم.

او در ادامه با اعلام خبر حضور تیم ملی در کشور بلغارستان، بیان نمود: ما یازده مردادماه راهی بلغارستان خواهیم شد. بلغارستان برای بازی محبت آمیز ما را دعوت نموده و بعد از انجام دو بازی محبت آمیز با این تیم، روز پانزده مرداد ماه راهی روسیه خواهیم شد تا برابر میزبان، مکزیک و کوبا در مسابقات انتخابی المپیک به میدان برویم. یک تیم از این مسابقات سهمیه المپیک را خواهد گرفت.

خوش خبر در تشریح آخرین وضعیت بازیکنان تیم ملی، اضافه نمود: بازیکنان همگی شرایط خوبی دارند و فقط وضعیت مجرد معین نیست و باید گزارش ها را آنالیز کنیم تا ببینیم وضعیت او بهبود پیدا نموده است یا نه.

به گزارش خبرنگاران، اردوهای آماده سازی تیم ملی والیبال ایران از اول مرداد ماه شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "2 بازی محبت آمیز تیم ملی والیبال ایران با بلغارستان قبل از انتخابی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 بازی محبت آمیز تیم ملی والیبال ایران با بلغارستان قبل از انتخابی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید