اخبار صنعت

3.5 هزار هکتار از زمین های اندیمشک به سبزی و صیفی اختصاص یافت

سید راهنمایی اله موسوی در گفت وگو با خبرنگاران از کاشت 150 هکتار باقلا در اراضی اندیمشک اطلاع داد و عنوان نمود: 50 هکتار از اراضی دیم اندیمشک به کشت عدس دیم در محدوده شهر حسینیه اختصاص یافته است.

17 فروردین 1398

طراحی سیستم الکتریکی جهت تصفیه فاضلاب دباغی چرم

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه مواد و انرژی، دکتر الهام داورپناه مجری طرح سیستم انعقاد الکتریکی جهت پیش تصفیه فاضلاب صنعت دباغی چرم گفت: تحقیق حاضر به منظور ارائه راهکاری جهت حل مسائل محیط زیستی ناشی از فاضلاب صنعت دباغی صورت گرفت.

13 فروردین 1398

راه های طبیعی کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات

در این مطلب چندین روش طبیعی برای کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات پیشنهاد شده است.

4 فروردین 1398

احداث تصفیه خانه انتقال آب شرب طالقان به قزوین پیشرفت خوبی دارد

به گزارش خبرنگاران، سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم شهرهای قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در سالن کنفرانس شرکت آب منطقه ای استان قزوین در جمع8 خبرنگاران درخصوص انتقال آب از سد طالقان و ارتفاعات دو و سه هزار به قزوین مطالبی اعلام کرد.

4 اسفند 1397

رایگان شدن هزینه آب، برق و گاز مدارس قطعی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، رضا اردکانیان وزیر نیرو درباره چرایی عدم اجرای قانون رایگان شدن هزینه آب و برق و گاز مدارس گفت: قانون حتما باید اجرا شود ولی مانند هر تصمیم دیگری نیازمند نهایی شدن و تصویب آیین نامه اجرایی آن در هیئت دولت است.

11 بهمن 1397

سریال استعفاها در نفت مسجدسلیمان، مدیرعامل هم کنار کشید

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان از سمت خود استعفا کرد.

3 آذر 1397

افزایش سود سپرده های بانکی به نفع بیمه ها است

مدیرعامل بیمه میهن با اشاره به افزایش نرخ سود سپرده های بانکی در روزهای اخیر، این مساله را موجب افزایش سود شرکت های بیمه ارزیابی کرد.

29 آبان 1397

هر 5 شترمرغ به اندازه یک گوساله پرواری گوشت فراوری می نماید

یک دکترای علوم دامی گفت: فراوری گوشت شترمرغ در مقایسه با گاو حدود حدود چهار برابر است.

23 آبان 1397

چرا در تهران 173 جواز صنعتی صادر گردیده است؟

هر چند میزان صدور جوازهای صادره تاسیس صنعتی در کلانشهرهای تهران و اصفهان در بهار امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب با کاهشی 13 و 37 درصدی روبه رو گردیده است اما سوال اساسی این است که با توجه به وضعیت زیست محیطی این دو استان به چه دلیل طی سه ماهه...

22 آبان 1397

چودری: توسعه روابط با ایران اولویت سیاست خارجی پاکستان است

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، فواد چودری وزیر اطلاع رسانی پاکستان تاکید نمود: توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران، اولویت سیاست خارجی پاکستان را تشکیل می دهد و دولت جدید بر توسعه روابط فراگیر با تهران عزم جدی دارد و توسعه روابط با ایران اولویت...

24 شهریور 1397

افزایش17درصدی اعتبارت گچساران نسبت به سال96، اجرای300طرح عمرانی

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا تاجگردون در مراسم کلنگ زنی کارخانه گیاهان دارویی گچساران اضافه کرد: طرح های توسعه خدمات شهری، روستایی و عشایری بیشترین اعتبار را در گچساران گرفتن کردند.

24 شهریور 1397