اخبار مجلس

همکاری و همدلی کشورهای مسلمان بحران های منطقه راپایان می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، سفیر اندونزی، اوکتاوینو علیمودین با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.

15 مهر 1398

ارائه چند کاربرگ علیه تحریم ها در اجلاس ایکائو، محکومیت آمریکا در صورت تصویب

مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری گفت که چند کاربرگ علیه تحریم های آمریکا در اجلاس ایکائو ارائه می شود و در صورت تصویب، زمینه محکومیت آمریکا در مجامع بین المللی فراهم می شود.

31 شهریور 1398

ضرورت نظارت بر اجرای دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش های انسانی در قوه قضاییه

یک حقوقدان بر ضرورت نظارت بر اجرای دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش های انسانی در قوه قضاییه تاکید نمود.

1 شهریور 1398

صادقی: به ظریف گفتم با چاه درد و دل کن

محمود صادقی با بیان اینکه اگر کارشکنی هایی که آقای ظریف گفت، نبود، شاید امروز برجام می توانست به معاهده ای غیر قابل بازگشت تبدیل گردد اضافه کرد: به ظریف کنم درد و دل هایت را با چاه درمیان بگذار.

27 مرداد 1398

قیمت کالاهای اساسی در ماه رمضان اعلام شد

مدیرکل تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی اعلام نمود که براساس آخرین مصوبه ستاد تنظیم بازار همه کالاهای اساسی از جمله برنج، رونق، شکر، مرغ، گوشت قرمز و دیگر کالاها همچون خرما و زولبیا بامیه تأمین شده و قیمت و چگونگی توزیع آن نیز به همه استان...

25 تیر 1398

حامیان دولت ونزوئلا در کاراکاس تظاهرات کردند

تهران-خبرنگاران- حامیان دولت نیکلاس مادورو رئیس جمهوری قانونی ونزوئلا در پایتخت این کشور تظاهرات کردند.

11 تیر 1398

نعمتی: 6 هزار پیشنهاد بودجه ای ارائه شده است

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که 6 هزار پیشنهاد بودجه ای از سوی نمایندگان ارائه شده که با این روند آنالیز بودجه یک ماه به طول می انجامد.

28 خرداد 1398

تکلیف اجرای طرح زوج یا فرد سال 98 معین شد

دبیرخانه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران درباره تغییر طرح زوج یا فرد، جزییات طرح جایگزین و زمان اجرای آن اطلاعیه ای صادر کرد.

17 خرداد 1398

ثبت نام 25 هزار نفر در دوره های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

حسین توکلی در مصاحبه با خبرنگاران اضافه کرد: مهلت ثبت نام برای پذیرش در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1397 تا چهارشنبه 7 شهریور تمدید گردیده است.

30 مهر 1397