اخبار سیاسی

به دلیل افشای ای میل مشتریان؛ آمازون کارمندش را اخراج کرد

شرکت آمریکایی آمازون یکی از کارمندانش را به دلیل نقض حریم خصوصی مشتریان این شرکت اخراج کرد.

18 بهمن 1397

رایگان شدن هزینه آب، برق و گاز مدارس قطعی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، رضا اردکانیان وزیر نیرو درباره چرایی عدم اجرای قانون رایگان شدن هزینه آب و برق و گاز مدارس گفت: قانون حتما باید اجرا شود ولی مانند هر تصمیم دیگری نیازمند نهایی شدن و تصویب آیین نامه اجرایی آن در هیئت دولت است.

11 بهمن 1397

انتقاد ماهاتیر محمد از رفتار میانمار با روهینجایی ها

نخست وزیر مالزی در مجمع عمومی سازمان ملل از دولت میانمار بابت کشتار و قتل عام مسلمانان روهینجایی در راخین انتقاد کرد.

8 بهمن 1397

ظریف: برجام توافقنامه ای بین المللی و مورد تایید یک قطعنامه است

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در توئیتی در واکنش به اظهارات برایان هوک رئیس کارگروه ویژه ایران در دولت آمریکا که شب گذشته در نشستی در موسسه هادسن، توافق هسته ای را توافقی شخصی میان دولت ایران و باراک اوباما رئیس جمهور وقت خواند،...

22 دی 1397

ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان برای تهیه ملزومات پزشکی، ممنوع ، اعلام تخلفات به شماره 190

مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، ضمن اشاره به راهنماهای بالینی و پروتکل های درمانی جهت کنترل عفونت های بیمارستانی، در عین حال بر ممنوعیت ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان جهت تهیه ملزومات و تجهیزات پزشکی تاکید نمود.

10 دی 1397

نخست وزیر ژاپن به دیدار رئیس جمهوری چین می رود

به گزارش خبرنگاران به نقل از بلومبرگ، شینزو آبه نخست وزیر ژاپن امروز چهارشنبه بیان کرد که قرار است ماه آینده میلادی به چین سفر کند.

5 دی 1397

توضیحات صالحی درباره نظارت بر محصولات فرهنگی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به نقدها اخیر به دو محصول سینمای خانگی و تئاتر، نحوه نظارت این وزارتخانه بر محصولات فرهنگی را تشریح کرد.

4 دی 1397

عزم بانک مرکزی ترکیه برای تنظیم سیاست پولی با تورم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، بانک مرکزی ترکیه خاطرنشان کرد تحولات اخیر در چشم انداز تورم ریسک بالایی را متوجه پایداری قیمت ها نموده است و این بانک سیاست گذاری پولی ود را با آخرین چشم انداز موجود، در اجلاس 13 سپتامبر خود تنظیم خواهد نمود.

6 آذر 1397

ثبت نام 25 هزار نفر در دوره های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

حسین توکلی در مصاحبه با خبرنگاران اضافه کرد: مهلت ثبت نام برای پذیرش در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1397 تا چهارشنبه 7 شهریور تمدید گردیده است.

30 مهر 1397

تعامل و ارتباط دستگاه های اجرایی دیر با رسانه ها گسترش یابد

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا ناطقی پور صبح یکشنبه در نشست مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان با اصحاب رسانه گفت: بیان ظرفیت و استعدادهای شهرستان در گرو فعال بودن خبرنگاران و همکاری روابط عمومی هاست.

26 شهریور 1397

چودری: توسعه روابط با ایران اولویت سیاست خارجی پاکستان است

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، فواد چودری وزیر اطلاع رسانی پاکستان تاکید نمود: توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران، اولویت سیاست خارجی پاکستان را تشکیل می دهد و دولت جدید بر توسعه روابط فراگیر با تهران عزم جدی دارد و توسعه روابط با ایران اولویت...

24 شهریور 1397