سریال و پخش خانگی

فرشته ها با هم می آیند امروز در بازار کن نمایش داده می شود

به گزارش خبرنگاران، سازمان سینمایی سوره با عرضه فیلم های سینمایی حق سکوت، میهمان داریم و فرشته ها با هم می آیند و آثار مستند، کوتاه و انیمیشن در بازار شصت و هفتمین جشنواره کن حضور دارد.

16 اردیبهشت 1399

بهرام رادان در نقش ناصرالدین شاه جدیدترین ساخته حسن فتحی

هفت صبح/ حسن فتحی قصد دارد بزودی سریال جیران را برای شبکه نمایش خانگی کلید بزند. جیران دومین سریال حسن فتحی برای شبکه نمایش خانگی خواهد بود. درحال حاضر انتخاب بازیگران اصلی این سریال اجرا شده و قرار است پریناز ایزدیار، بهرام رادان، بابک حمیدیان و شبنم...

26 فروردین 1399

تاکید تلویزیون بر رعایت زبان فارسی در نگارش فیلمنامه سریال ها

رئیس ستاد حفظ و ترویج زبان و ادبیات فارسی سیما از تاکید به فیلمنامه نویسان برای توجه بیشتر به زبان فارسی و معادل های فارسی سخن گفت.

9 دی 1398

کلیشه های مضحک، اما مرسوم سینما که واقعیت ندارند

خبرنگاران: ایده ها و کلیشه های سینما برای یک دلیل خاص وجود دارند. آن ها راهی ساده و موثر برای انتقال اطلاعاتی خاص به مخاطب یا باز کردن راهی برای شخصیت ها از میان پیچیدگی های خسته کننده زندگی در واقعیت هستند.

15 شهریور 1398

فراوری نسخه سینمایی آکیرا با تهیه کنندگی لئوناردو دی کاپریو

آی سینما: تایکا وایتیتی نسخه سینمایی زنده آکیرا را بر اساس انیمه مانگای کلاسیک ژاپنی کارگردانی می نماید و امروز اعلام شد تاریخ اکران این فیلم 21 می سال 2021 خواهد بود. لئوناردو دی کاپریو تهیه کننده این فیلم است و همزمان با جان ویک 4 به نمایش درمی آید.

10 مرداد 1398

شهرک سینمایی انتظار می کشد!

شهرک سینمایی که مدتی پیش میزبان پروژه های تلویزیونی زیادی بود، این روزها خلوت تر شده و منتظر پروژه های جدیدی است که به زودی برای تصویربرداری به شهرک می آیند.

1 اردیبهشت 1398

چشم انداز خالی در آمریکا درخشید

به گزارش خبرنگاران، انیمیشن چشم انداز خالی ساخته علی زارع قنات نوی جایزه بهترین انیمیشن جشنواره استراسبورگ آمریکا را از آن خود کرد. در این دوره از جشنواره بیش از 5500 فیلم از سراسر جهان شرکت نموده بودند.

15 فروردین 1398

گزارش آنلاین: سایپا یک - استقلال 2، سرانجام تلخ کامی ها، سرانجام روزهای بد

علی دایی و وینفرد شفر تقابلی بود که فصل پیش هیچ برنده ای نداشت. این بار اما وینفرد شفر توانست مچ دایی را بخواباند تا سریال تساوی های این تقابل تمام گردد.

5 اسفند 1397

سریال استعفاها در نفت مسجدسلیمان، مدیرعامل هم کنار کشید

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان از سمت خود استعفا کرد.

3 آذر 1397