والیبال

صنعت فرش حداد از پیروزی جا ماند

خبرنگاران/اصفهان در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته یک والیبال مردان کشور تیم صنعت فرش حداد امروز در سالن 17 شهریور مجموعه ورزشی تختی اصفهان میزبان حریف خود افق قم بود که این ملاقات با نتیجه سه بر دو به سود میهمان به انتها رسید.

27 بهمن 1398

غیاثی: امیدوارم تا انتها لیگ برتر والیبال دوام بیاوریم

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: انجام 2 مسابقه در هفته، کار سختی است و برنامه ویژه ای می طلبد.

3 دی 1398

2 بازی محبت آمیز تیم ملی والیبال ایران با بلغارستان قبل از انتخابی المپیک

سرپرست تیم ملی والیبال ایران بیان کرد که پیش از اعزام ملی پوشان به رقابت های انتخابی المپیک، شاگردان کولاکوویچ دو دیدار محبت آمیز را با بلغارستان برگزار می نمایند.

2 شهریور 1398

کولاکوویچ: خبر صعود ایران اشتباه فدراسیون جهانی بود، معروف اطلاع نداشت!

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: انتشار خبر صعود ایران به شیکاگو اشتباه فدراسیون جهانی بود و معروف احتمالاً از این موضوع بی خبر بود.

17 مرداد 1398

تیم های والیبال حاضر در لیگ ملت ها وارد ارومیه شدند

به گزارش خبرنگاران، در قالب تیم های کانادا، لهستان، روسیه و ایران 93 نفر شامل بازیکن، مربی و تیم های مدیریت همراه برای شرکت در هفته سوم لیگ ملت های والیبال میهمان شهر ارومیه خواهند بود.

12 مرداد 1398

اهدا یادبود به سرمربی و سرپرست تیم ملی والیبال ایران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران که برای شرکت در هفته نخست لیگ ملت ها 2019 به شهر جیانگمن سفر نموده است، باید از روز آدینه مقابل تیم های ایتالیا، آلمان و چین به میدان برود.

5 مرداد 1398

نتیجه صحبت با داورزنی از هر دری ، همه چیز آرام است، نگران نباشید

از ابتدای امسال، مسوولان وزارت ورزش اظهار نظر روشن و شفافی درباره بحث های روز ورزش نداشته اند و همین بهترین دلیل است برای اینکه از کنار مصاحبه داورزنی با رادیو به راحتی نگذریم. او از مسائل اقتصادی فدراسیون ها می گوید؛ به ابهام هایی که درباره استخر قهرمانی...

17 تیر 1398

سالک: مصدومیت شهرام محمودی جدی نیست، برنامه های تیم ملی زودتر معین گردد

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان با بیان اینکه مصدومیت شهرام محمودی جدی نیست، در خصوص تیم ملی هم گفت: بهتر است برنامه های ملی پوشان برای مسابقات پیش رو هر چه زودتر معین گردد.

22 خرداد 1398

مسابقات فوتوالی استان بوشهر برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، مسابقات ورزشی استانی فوتوالی یادواره خبرنگار ورزشی نویس مرحوم عبدالعزیز افتخاری در گناوه برگزار گردید.

8 خرداد 1398

برنامه تیم ملی والیبال تا پیش از دیدار با بلغارستان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، ملی پوشان والیبال ایران در دومین دیدار خود از مسابقات قهرمانی دنیا از ساعت 22:10 به وقت تهران در سالن ورزش و فرهنگ شهر وارنا به مصاف بلغارستان خواهند رفت.

9 دی 1397

پیروزی تیم ملی والیبال بانوان مقابل نایب قهرمان لیگ مجارستان

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی بانوان ایران بعد از کسب پیروزی در اولین دیدار خود در تورنمنت سلش پیتر مجارستان، در دومین دیدار نیز موفق به کسب پیروزی شد.

19 آذر 1397

وکیلی: تیم ملی والیبال ساحلی آماده حضور در مسابقات است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، آرش وکیلی با بیان اینکه اولین تیمی بودیم که به محل بازی های آسیایی رسیدیم،گفت: از فدراسیون والیبال جای تقدیر دارد که زودتر به محل بازی ها آمدیم تا با شرایط آب و هوایی عادت کنیم.

23 شهریور 1397

سرمربیان فعلی و آینده والیبال آرژانتین در نشست خبری

سرمربیان فعلی و آینده تیم ملی والیبال آرژانتین در یک نشست خبری مشترک شرکت خواهند کرد.

22 شهریور 1397