دلیل نگرانی هواداران پرسپولیس را نمی دانم، وقت خوشحالی نداریم

به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال پرسپولیس و سایپا از ساعت 19 امروز شنبه در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 3 بر 2 پرسپولیس به خاتمه رسید. معین عباسیان (4) و رضا اسدی (67) برای سایپا گل زدند. بشار رسن (32)، علی علیپور (49) و مهدی ترابی (62) برای پرسپولیس گل زدند.

دلیل نگرانی هواداران پرسپولیس را نمی دانم، وقت خوشحالی نداریم

برانکو ایوانکوویچ پس از این بازی گفت: می دانیم تا آخر فصل هر بازی به همین شکل خواهد بود. چون برای همه حریفان خیلی قشنگ است از قهرمان کشور امتیاز بگیرند. به همین خاطر انتظار داریم مابقی بازی ها به همین سختی باشد.

وی اذعان داشت: پس از نتایج سایر تیم ها در روز گذشته انتظارات از ما زیاد شده بود. به همین خاطر جا دارد به بازیکنان تبریک بگویم که به استحقاق خود رسیدند. بیشتر از بازیکنانم به هواداران تبریک می گویم که با وجود اینکه عقب افتادیم ما را تشویق کردند. آنها ما را به سمت برد هدایت کردند.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان خود شرح داد: بعد از گل سوم بازی را شُل گرفتیم. می توانستیم گل چهارم را بزنیم. هفتاد درصد مالکیت توپ را داشتیم. 17 شوت به دروازه حریف زدیم. پنج شش موقعیت گل داشتیم. به هر حال جزئیاتی به وجود آمد که گل دوم را خوردیم.

برانکو درباره بازی با ذوب آهن که روز چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد شرح داد: وقت خوشحالی نداریم و باید خودمان را برای این بازی آماده کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره نگرانی هواداران از صحبت های روز گذشته اش که احتمال می رود او از پرسپولیس برود افزود: درباره چه چیزی می خواهید صحبت کنید؟! مشکل کجاست؟! درباره بازی صحبت کنید. من یکسال دیگر قرارداد دارم چرا باید نگران باشند.

برانکو ادامه داد: شما مطمئن هستید همه بازیکنان که قرارداد دارند در تیم می مانند؟! این فوتبال است. من یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و واضح این را گفتم.

برانکو درباره اشتباهات فردی در خط دفاع پرسپولیس اذعان داشت: اگر در فوتبال اشتباه وجود نداشته باشد هیچ تیمی به گل هم نمی رسد. آیا دیدید تیمی بدون اشتباه گل بخورد. تیم هایی که خیلی در وضعیت جدول، خاص نیستند با انگیزه و آرامش می آیند تا نتیجه بگیرند. روی گل اول کسی نمی گوید سانتر عباسیان عالی بود. طبیعی است گل خوردن در آن دقیقه از بازی برای ما شوکه کننده بود. روی گل دوم هم ترابی اشتباه کرد که توپ به نادری نرسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دلیل نگرانی هواداران پرسپولیس را نمی دانم، وقت خوشحالی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل نگرانی هواداران پرسپولیس را نمی دانم، وقت خوشحالی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید