فکری: برخی کارشناسان داوری با برخی تیم ها قرارداد دارند و خوراک اشتباه می دهند، وزیر ورزش ورود کند

به گزارش وبلاگ دانیال، سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه در بازی با ذوب آهن داوری به ضر این تیم بود، خواستار ورود وزیر ورزش به اتفاقات اتفاق افتاده اخیر شد.

فکری: برخی کارشناسان داوری با برخی تیم ها قرارداد دارند و خوراک اشتباه می دهند، وزیر ورزش ورود کند

به گزارش وبلاگ دانیال، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته هفتم لیگ برتر گفت: جا دارد به بازیکنان استقلال و ذوب آهن خسته نباشید بگویم که در مجموع بازی خوبی در هر دو نیمه ارائه کردند. این بازی می شد که گل داشته باشد، اما هم شاید کم دقتی بازیکنان و هم کمی هم نامهربانی ها در بحث داوری ادامه پیدا کرد و اجازه نداد گلی داشته باشد.

وی اضافه کرد: متأسفانه یکسری کارشناسان هستند که با تیم های مختلف قرارداد دارند و مشاورشان هستند. وقتی اینها کارشناسی می نمایند، حتی کسی از فوتبال چیزی نداند، متوجه می گردد که کارشناسان اشتباه کارشناسی می نمایند و به مردم خوراک می دهند و فکر می نمایند مردم چیزی نمی فهمند. از وزیر ورزش خواهش می کنم که ورود کند. حرف می زنیم، متأسفانه لجبازی می نمایند. نه می توانیم حرف بزنیم و نه می توانیم چیزی نگوییم. چندین بازی است که پنالتی برای ما گرفته نمی گردد. دقیقه 43 امروز باید تیم حریف 10 نفره می شد، اما کارشناسان می گویند اخطار درست بوده است. دفاع حریف حسین مرادمند را گرفته و صحنه مشکوکی رقم خورده است. صحنه هایی بوده که یاری داور و داور چهارم می بینند و به داور وسط می گویند اشتباه می کنی، اما داور کاری نمی نماید. همین اتفاق برای ما بیفتد، داور خیلی سریع نظرش را برمی گرداند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام نمود: بازی خیلی قشنگی در نیمه دوم ارائه کردیم و موقعیت هایی بدست آوردیم، اما تزلزل داوری کار را خراب و نیمکت و تیم ما را عصبی می نماید. چندین بازی است که از ما امتیاز گرفته می گردد. بازیکن توپ را با دست و پا می زند، می گویند پنالتی نیست. در بازی با صنعت نفت آبادان بازیکن حریف باید اخراج می شد، اما خطا نمی گیرند. باز خدا پدر و مادر داور امروز را بیامرزد که حداقل اخطار داد. تا چه زمانی باید ادامه پیدا کند؟ اگر حرف نزنیم، می گویند چرا حرف نمی زنی. اگر حرف بزنیم، با ما لجبازی می نمایند. شما هم درست تصمیم بگیرید.

فکری با انتقاد از فرایند اشتباهات داوری علیه استقلال توضیح داد: هر کدام از این اشتباهات داوری می تواند منجر به برکناری مربی، مدیرعامل، سقوط یک تیم و از دست دادن قهرمانی گردد. توجه کنید که چقدر تحت فشار هستیم که حرف می زنیم. اگر می خواهید حرف نزنیم، کارتان را درست انجام دهید. در بازی با شهر خودرو دو بر صفر جلو افتادیم، در نیمه دوم بازی برگشت و اشتباهات داوری پشت سر هم به ضرر ما بود. این بازی هم این شکلی و بازی با نفت آبادان به آن صورت. چرا باید همواره ما شاکی باشیم؟ پس از بازی با شهر خودرو از داور تشکر کردم، اما وقتی بازی را در خانه دیدم متوجه شدم چقدر اشتباهات داوری به ضرر ما بود. بازی امروز می توانست قشنگ تر باشد و گلی به ثمر برسد، اما متأسفانه تحت الشعاع ضعف داوری بود و باید اینها را تحمل کنیم. از وزیر ورزش می خواهم ورود کند. زمانی داوران به نفع استقلال و پرسپولیس سوت می زدند، اما الان نمی دانم چه خبر شده که به ضرر ما سوت می زنند.

وی در خصوص کیفیت زمین استادیوم فولاد شهر اصفهان توضیح داد: ابتدای بازی که بازیکنان برای گرم کردن وارد زمین شدند، از شرایط زمین تعریف کردند و در مجموع زمین را خوب دیدم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ دانیال بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فکری: برخی کارشناسان داوری با برخی تیم ها قرارداد دارند و خوراک اشتباه می دهند، وزیر ورزش ورود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: برخی کارشناسان داوری با برخی تیم ها قرارداد دارند و خوراک اشتباه می دهند، وزیر ورزش ورود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید